19 Ekim 2015 Pazartesi

Bugün Özel Bugün Güzel....


              2 yıl önce tamda bugün hayatlarımızı birleştirdik biz. Zaman çok hızlı akıyor biz bile inanamıyoruz...

             Onsuzken mıhlanıp kalan zaman onunlayken pervaneleşti... Daha dün bugünlerin telaşı heyecanı içindeyken bugün "2 yıl bitmiş" diyoruz.... Daha dün bütün dünyanın yükü bizim üzerimizde gibi hissediyorken bugün hiç yaşamamışız gibi hissediyoruz... Hani derler ya "Bir gün biri çıkıp gelir daha önce hiç sevmemişsin gibi onu seversin..." işte tamda öyle oldu... Sevdim... Sevildim... Nil'in şarkısında diyor ya "O beni prenses peri sanıyorrrr" gibi hissettirildim...Hissediyorum... İyi günde olacak kötü günde... Hastalıkta olacak sağlıkta.... Sen hepsinde yanımda olabileceğini gösterdin... Sen "Mucizeler yaratan kahraman"sın benim masalımın... Bilikte nice  2 - 20 - 40 - 60 - 80 yıllarımız olsun Sen hep elimi tut... Hasta gibi olduğumda ateşime bak... Seviyorum diye bahçelerden karpuz bul getir... Ben mutlu oluyorum diye bütün antin kuntin işlerimle ilgileniyomussun gibi davran... Ne yaparsan yap ama hep sinirim geçince öle kocaman sarıl bana... İYİ Kİ VARSIN SEVGİLİM.... İYİ Kİ BENİMSİN.... SENİ AKLININ ALAMAYACAĞI KADAR ÇOK! SEVİYORUM....
           

                                    Benim peri masalımın fragman çekimleri :))))))))                                   Eşimin bugün kü bana sürprizleri :) Hiç unutmaz karısının pembeye olan aşkını ve kar tanelerine olan hayranlığını :)
       

                               Bu da sabah eşime hazırladığım kahvaltı soframız :)

                              Bu aralar evi toparlamaya çalşıyorum tatil dönüşü çamaşır olayları :))))))) en yakın zamanda uzunca bir tatil yazısı ve yeni tariflerle dönücem :)

18 yorum:

 1. Çok güzel her şey :) Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah :))

  YanıtlaSil
 2. nice yıllara,hep güzel hislerle

  YanıtlaSil
 3. Sevginizi ne kadar güzel anlatmışsın. İnan bizde "aa dokuz sene olmuş, vay be" diyoruz. Ama bunu her sene söylüyoruz;)) Evlilik doğru insanı bulduğunda gerçekten çok güzel. İlk heyecanlar, kahvaltılar... Harika duygular, kendimi gördüm okurken. Allah nazarlardan korusun, mutluluğunuzu daim etsin. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen öyle acaba başka biriyle olsaydı yine böylemi olurdu diye düşünüyorum yok hayır olmazdı iyiki diyorum sonra iyiki o olmuş :) çookkk teşekkür ederiz cümlemizin mutluluğu daim olsun inşşşş

   Sil
 4. Ay Maşallah, Allah mutluluğunuzu daim etsin, Allah nazarlardan saklasın inşallah. İnsanın sevdiğiyle belki de en önemlisi sevdiğinin aynı zamanda en iyi arkadaşı olması zamanı su gibi akıp geçiriyor da, anlamıyor insan. Bizim de 3 yıl oldu, hem kendimi bildiğimden beri berabermişiz gibi, hem de daha dün evlenmişiz gibi geliyor :)
  Mutluluğunuz daim olsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zaten var olan iş arkadaşımken bi anda anlamadan aşık olduğum adama dönüştü sonrada her kahrımı kaprisimi antin kuntin işlerimi çeken hayat arkadaşıma dönüştü :) rabbime şükürler olsun :)

   Sil
 5. Nice mutlu,huzurlu ,sağlıklı senelere canım :))

  YanıtlaSil
 6. Sağlıkla mutlu nice yıllarınız olsun inşallah :)

  YanıtlaSil
 7. Sağlıklı,mutlu ve huzurlu nice yıllarınız olsun inşallah :)

  YanıtlaSil
 8. Nice güzel yıllar dilerim.
  Özenle hazırlanmış kahvaltı masası oh ne güzel hafta içi bizde böyle masa görmek hayal :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok sağolunnnn :) valla normalde bizimde hafta içi böle süslü kahvaltı soframız olmuyor ama bu yıl evlilik yıldönümümüzle eşimin yıllık izni denk gelince süslü kahvaltı sofrası kaçınılmaz oldu :)

   Sil